برترین ویدئوها

اقدام باورنکردنی اما واقعی یک بیمار حین عمل جراحی!

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام عجیب یک بیمار جوان روسی در یکی از بیمارستان‌های روسیه را به تصویر می‌کشد. این مرد جوان دقیقاً لحظاتی پیش از شروع عمل جراحی اتاق عمل را برای کشیدن سیگار ترک کرد.

این ویدئو این مرد جوان را در راهروی بیمارستان و در حالی که با یک چاقوی بزرگی که به کمر او فرو رفته و در حال قدم زدن است، نشان می‌دهد. او در این ویدئو در حالی که هیچ پیراهنی بر تن ندارد، در حال خروج از راهروی بیمارستان دیده می‌شود. این در حالی بود که شدت سرمای هوا در بیرون از بیمارستان ۱۰- درجه سانتی گراد بود.

هنگامی که پرستاران “ولادمیر” ۳۴ ساله را برای عمل جراحی آماده می‌کردند، به آن‌ها اعلام کرد که باید برای انجام کاری اتاق عمل را ترک کند. در ویدئویی که توسط یکی از پرسنل بیمارستان و با کمک تلفن همراه تهیه شده است، این مرد جوان را در حال خارج شدن از بیمارستان با تعدادی از پرستاران که در پشت سر او حرکت می‌کنند، نشان می‌دهد. در حالی که پرستاران از این مرد جوان درخواست می‌کنند به اتاق عمل برگردد، اما او بدون توجه به درخواست آن‌ها از داخل بیمارستان خارج می‌شود.

در این ویدئو صدای یکی از پرستاران شنیده می‌شود که از او می‌پرسد: «کجا می‌خواهی بروی؟ آیا تو دیوانه شدی؟»

بنا بر گزارش یکی از رسانه‌های روسی در ادامه پرستاران موفق شدند تا این بیمار را به اتاق عمل بازگردانند و عمل جراحی روی او انجام شد. حال ولادمیر پس از انجام عمل جراحی مساعد گزارش شده است. گفته می‌شود ولادمیر طی یک درگیری مسلحانه و در حالی که کاملاً مست بود، دچار جراحت شده بود. این اتفاق عجیب در یکی از بیمارستان های شهر “کازان ” روسیه رخ داد.

برچسب ها:

نظرات